Bannery

Výsadba stromů

Proč jsou stromy nepostradatelnou součástí naší planety? A jak nákupem na našem

e-shopu pomáháte i VY? 

V našem e-shopu jsme se rozhodli, že každý kus plakátu, který prodáme, bude mít dvojí význam. Kromě toho, jakou službu přinese Vám, což je nejen ta estetická, ale hlavně i ta motivační, chceme té přírodě taky něco vrátit zpět. Každý prodaný plakát tedy znamená příspěvek 7 Kč na výsadbu nových stromů.

PROČ?

Stromy a kyslík

Stromy jsou skutečnými hrdiny naší planety, když přijde na výrobu kyslíku. Jeden hektar smíšeného lesa v ČR může vyprodukovat za jeden rok až 10 tun kyslíku. To znamená, že každý nový strom, který vysadíme díky Vaší podpoře, bude přinášet čerstvý vzduch a zlepšovat kvalitu života nás všech.

Ekologická rovnováha

Stromy nejsou jen zdrojem kyslíku, ale také klíčovým hráčem v udržování ekologické rovnováhy. Absorbují oxid uhličitý, což je jedna z hlavních příčin globálního oteplování. Tím, že podporujete výsadbu stromů s námi, přispíváte k vyrovnání dopadů naší každodenní činnosti na životní prostředí.

Ochrana biodiverzity

Stromy jsou domovem pro mnoho druhů rostlin a živočichů. Každý nový strom znamená nový životní prostor a příležitost pro rozvoj biodiverzity. Ochrana a obnova přírodních ekosystémů jsou klíčové pro udržení bohatství naší planety.

 

Ale proč zrovna 7 Kč ?

Je to celkem jednoduché. Je to totiž prostá matematika. Zjistili jsme si, kolik stojí výsadba stromu a kolik papíru na naše plakáty se asi tak vyrobí z jednoho pokáceného stromu.

Když se pokácí 1 strom na naše plakáty, tak pokud za každý plakát vrátíme 7 Kč zpět na výsadbu nových stromů, vyšlo nám, že za jeden pokácený strom vysadíme další 3 nové stromy. A to už se počítá, nemyslíte? :)

Zalepsimja.cz

 

 

Doprava a platby

Věříme, že se na svou objednávku moc těšíte, a proto děláme vše pro to, aby byla u vás co možná nejdříve!

99 % objednávek odesíláme tentýž nebo nejpozději následující pracovní den.

 

Aktuálně běží uvítací akce DOPRAVA ZDARMA 

Akce běží do 15.11. a platí na všechny objednávky

 

DOPRAVA

DOPRAVCE do 950,- nad 950,-
Zásilkovna - výdejní místo 85,- ZDARMA
Zásilkovna - doručení na adresu 110,- 110,-

                               

MOŽNOSTI PLATBY

Převodem na účet + QR kódem ZDARMA
Dobírkou 40,-

 

2 položek celkem
Zpět do obchodu